Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Specjalne turnieje dla depozytorów
2012-09-15

heypokerCo oprócz większej ilości środków na koncie można zyskać po depozycie? Otóż można, i to całkiem dużo! Heypoker prezentuje nową promocję dla aktywnych depozytorów. Jeśli jesteś jednym z nich, na przestrzeni września i października czekają na Ciebie 4 turnieje tylko dla deponujących! Nie ma ukrytych warunków - wpłacasz pieniądze i dostajesz ekstra bilet do turnieju z pulą $5,000 w Heypoker!  

 

$20,000 dodane w turniejach dla depozytorów

Sprawa jest banalnie prosta. Heypoker zorganizuje cztery turnieje, do których zapisać się można będzie tylko przez specjalny ticket. Każdy event to $5,000 dodane do puli i powiększona, atrakcyjna struktura nagradzania. Turnieje rozegrane zostaną kolejno 25 września i 2,9,16 października o godzinie 20:00

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu
jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK