Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Bankroll booster
2012-08-28

heypokerJuż dziś kolejny, comiesięczny finał Bankroll Booster w Heypoker! Dzięki serii turniejów pod szyldem Bankroll booster masz okazję powiększyć swój bankroll nie ponosząc prawie żadnego ryzyka, czyli nie inwestując w to własnych pieniędzy. Heypoker organizuje darmowe turnieje z realnymi wygranymi. Pnąc się po szczeblach gromadzimy pieniądze, którymi możemy później dowolnie dysponować!  

 

Jak się zpisać?

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na Heypoker, to polecam Ci rejestrację z banneru poniżej. Zajmie Ci to zaledwie 3 minuty, a będziesz w stanie wygrać naprawdę duże pieniądze! I to całkiem za darmo! Dodatkowo, na każdego kto zapisze się z naszych bannerów promocyjnych, czeka unikalny bonus!

Codziennie rozgrywany jest 16$ Bankroll Booster, w którym czeka 10$ oraz 25 biletów do cotygodniowego Bankroll Booster 200$. Tam kolejno w puli znajduje się 50 biletów do comiesięcznego Bankroll Booster 1000$ rozgrywanego zawsze w ostatni wtorek miesiąca, o 19:45! 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK