Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - GSOP IX już wkrótce!
2012-08-21

heypokerGrand Series of Poker wkracza na pokerowe stoliki! To już dziewiąta edycja jednego z największych, o ile nie największych, eventów online dla każdego pokerzysty. Cała seria rozpoczyna się 30 września i potrwa aż do 21 października. Zarezerwuj sobie wolny czas - takie pule mogą już długo się nie przydażyć. Graj razem z nami na HeyPoker!

 

Jak się zakwalifikować?

500,000$ czeka do podziału tylko w turnieju głównym. A jest jeszcze GSOP Mini i sidebet! Nie przegap tego wielkiego wydarzenia!

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK