Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - 100% więcej punktów lojalnościowych
2012-08-17

unibetCzy korzystaliście już kiedyś z punktów lojalnościowych, zdobywanych podczas gry na platformie Unibet Poker? Można za nie np. wkupić się do turnieju (buy-in) czy też wykorzystać do zakupów w sklepiku Unibet. Jeśli jednak nie posiadasz ich zbyt wiele to jest to świetna okazja, gdyż startują Happy Hours, podczas których możesz zdobyć aż do 100% więcej punktów lojalnościowych!   

 

Dodatkowe punkty lojalnościowe w Unibet

Cztery razy dziennie możesz całkiem za darmo zdobywać dwa razy więcej punktów lojalnościowych aż 4 razy dziennie. Wliczają się do tego wszystkie gry na prawdziwe pieniądze, zarówno turnieje MTT praz Sit'n Go. Promocja trwa do 9 września.

 
unibet 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy