Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Olimpijskie freerolle
2012-07-28

heypokerWielka otwarcie IO w Londynie już za nami. Unibet zaprasza więc do wzięcia udział w serii okolicznościowych freerolli! Zabawa jest połączeniem zakładów sportowych i pokera, w której będziemy rywalizować z graczami z Bułgari i Rumuni. Jeśli Polacy zdołają uzbierać więcej punktów rankingowych od naszych rywali to właśnie my zagramy w finałowym freerollu 500eur w Unibet!

 

Freerolle Sprint for Gold w Unibet

Zabawa podzielona jest na 3 etapy. Każdy etap to jeden freeroll z pulą 300E przeznaczny dla graczy z Polski, Rumunii i Bułgarii, którzy w określonym w regulaminie czasie postawią zakład na dowolne wydarzenia sportowe z IO za min. 10PLN. Zaplanowane są 3 takie turnieje - 30 lipca, 6 sierpnia i 13 sierpnia. Każdy z nich poprzedzony jest 6 dniowym okresem na zakwalifikowanie się (zakład za 10 pln). 
TOP 50 każdego turnieju zbierać będzie punkty do leader board. Jeśli po 3 freerollu nasz kraj będzie mieć najwięcej punktów rankingowych - zagramy w specjalnym finałowym freerollu 500 euro w niedzielę 15.08.2012r o 20:00! 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy