Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

HeyPoker - HESOP Praga
2012-07-23

heypokerHey Series of Poker w Pradze! Drugi turniej tegorocznej edycji HESOP przenosi się do King’s Casino w malowniczej stolicy Czech. Rozgrywany zostanie w dniach 31 października - 3 listopada. Główny turniej rozgrywany będzie w trybie 'Re-entry'. Oznacza to, że jeśli odpadniemy w pierwszym dniu, to ponownie możemy wkupić się do turnieju, w dniu 1B. To wszystko na platformie HeyPoker!

 

Jak się zakwalifikować?

Jest kilka możliwości na zakwalifikowanie się do turnieju głównego HESOP Praga. Jedną z nich jest zagranie w satelitach kwalifikacyjnych, do których buy-in jest wart zaledwie 0.25$. Satelity startują dziś, w poniedziałek 23 lipca. Naturalnie można również zagrać w jednym z niedzielnych finałów, do których wpisowe wynosi 30+3$ lub wkupić się bezpośrednio do turnieju za 170 EUR.

50,000 EUR czeka do podziału. Nie przegap tego wielkiego widowiska!

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK