Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Nowość na platformie
2012-07-14

heypokerNowość w zarządzaniu punktami rake na platformie Heypoker! Trzeba przyznać, że okresy, a dokładniej dni, w jakich punkty rake zamieniane są przez pokerroomy w gotówkę są często niewygodne. Co powiesz na całkowitą swobodę w tej kwestii? Dzięki WYWI możesz zrobić to kiedy tylko chcesz, nawet codziennie! Nie musisz czekać cały miesiąc aby odebrać swój rakeback w Heypoker!

 

Cashback Heypoker

WYWI - When You Want It, czyli 'Kiedy tylko chcesz'. Tak właśnie nazywa się nowa funkcjonalność na Heypoker. Teraz nie musisz czekać do końca miesiąca aby Twój cashback zasilił konto pokerowe. Panel WYWI dostępny jest po zalogowaniu się w zakładce "Program lojalnościowy". Możesz wypłacać swój cashback nawet codziennie!
 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker