Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Pokerstars - Freeroll 300$ w lipcu!
2012-07-14

pokerstarsNudzisz się w te wakacje? Zapraszamy do gry na Pokerstars! W tym okresie bardzo trudno jest znaleźć kogoś nudzącego się, ale jest to wykluczone. Piątkowy wieczór można miło spędzić grając w pokera. Zapraszam na freeroll z pulą 300$, który startuje o 22:00 w piątek 27 lipca. Zarejestruj się z naszego linku, by otrzymać hasło do turnieju na Pokerstars!

 

 

W linku podane są szczegóły i banner w który musisz kliknąć. Przed rejestracją usuń wszystkie pliki cookies, aby automat nie miał problemów z wyłapaniem Twojego konta,  jako nasze gracza. Po rejestracji, nie zapomnij o turnieju. Powodzenia przy stolikach.  Kliknij tu

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.