Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Druga część czerwcowego wyścigu
2012-06-20

heypokerWeź udział w drugiej części czerwcowego wyścigu rake na platformie HeyPoker! Co miesiąc pokerroom organizuje rake race z pulą przekraczającą $10,000. Pierwsza część, trwająca od 1 czerwca, zakończyła się w ubiegły piątek. Teraz, jeszcze przez 10 dni masz okazję na powiększenie swojej szansy na udział w puli dodane. Oczywiście dozwolone jest łączenie tego wyścigu z ofertami od depozytu i cashback w HeyPoker!

 

Więcej informacji

  1. Załóż konto na HeyPoker. Rejestracja z naszych linków uprawnia Cię do specjalnych promocji.
  2. Zbieraj punkty rake, grając w turniejach i na stolikach cash.
  3. Śledź aktualne tabele rankingowe obu wyścigów.

Tabele aktualnych liderów, więcej informacji oraz główny regulamin znajdziesz na głównej stronie HeyPoker, lub dokładnie pod tym adresem w zakładce promocje.

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker