Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Liga pokerkings.pl w czerwcu
2012-06-11

pokerkingsplLato z ligą pokerową na Heypoker! W każdy poniedziałek o godzinie 21:00 zapraszamy do udziału w darmowym, prywatnym turnieju na platformie Hey Poker, wchodzącym w skład czerwcowej Ligi Hey dla pokerkings.pl oraz rakebackkings.pl. Liga obejmuje jeszcze 3 turnieje, z których sporządzona zostanie klasyfikacja generalna, a w niej Ticket do satelit HESOP wart 33$! Graj razem z nami na Hey Poker!

 

Liga HeyPoker

Data: 11.06.2012 godz.21:00
Nazwa: Pokerkings
Dostęp do turnieju: hasło
Wpisowe: freeroll 
Pula dodana: 50$
Forma: Freezout, rebuy 0,50$

 

Hasło znajdziecie na tej stronie, około 30 minut przed rozpoczęciem turnieju.