Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars - Czerwcowy freeroll $300
2012-06-11

pokerstarsNajlepsze freerolle na Pokerstars! Aby w ferworze turnieju EURO 2012 ta informacja nie umknęłą naszym czytelnikom, odpowiednio wcześniej zapraszam was na turniej na platformie Poker Stars przygotowany tylko dla naszych czytelników! Turniej odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca o godzinie 21:00, musisz jednak spełnić wymagania, które nigdy nie były prostsze. Dokonaj rejestracji z naszego linku, by otrzymać hasło do turnieju na Pokerstars!

 

 

W linku podane są szczegóły i banner w który musisz kliknąć. Przed rejestracją usuń wszystkie pliki cookies, aby automat nie miał problemów z wyłapaniem Twojego konta,  jako nasze gracza. Po rejestracji, nie zapomnij o turnieju. Powodzenia przy stolikach.  Kliknij tu

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.