Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Wyścig pokerowy w czerwcu
2012-06-11

heypokerW czerwcu kontynuowany jest comiesięczny wyścig rake w HeyPoker! Jest to już piąta edycja rakerace w tym roku. Na 100 najlepszych pokerzystów czeka łącznie 10,000$ dodane do puli nagród! Pierwsza część wyścigu kończy się 15 czerwca, a druga rozpoczyna się dzień później. Niezmiennie, możliwe jest łączenie promocji z ofertami od depozytu i cashback w HeyPoker!

 

Więcej informacji

  1. Załóż konto na HeyPoker. Rejestracja z naszych linków uprawnia Cię do specjalnych promocji.
  2. Zbieraj punkty rake, grając w turniejach i na stolikach cash.
  3. Śledź aktualne tabele rankingowe obu wyścigów.

Tabele aktualnych liderów, więcej informacji oraz główny regulamin znajdziesz na głównej stronie HeyPoker, lub dokładnie pod tym adresem w zakładce promocje.

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker