Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Party Poker - Promocja Championship Challenge
2012-06-01

partypokerCzy Mistrzostwa EURO 2012 to tylko piłka nożna? Party Poker pokazuje, że jednak nie! Podczas trwania turnieju, każdy gracz będzie mógł wziąć udział w tej zabawie. Polega ona na kompletowaniu składu przy założeniu, że za każde 10 Party Points otrzymujemy jednego piłkarza. Każdy zawodnik to inna nagroda(pieniężna, seaty) a także dodatkowy bonus! Sprawdź ofertę i zbieraj punkty na Party Poker!

 

EURO 2012 Championship Challenge

Promocja trwać będzie do 1 lipca 2012 roku lub do wyczerpania puli piłkarzy (aktualnie pozostało 2223209 zawodników). Za każe 10 zdobytych Party Points gracz otrzymuje jednego z 64 piłkarzy. Istnieją różne bonusy za zdobycie poszczególnych zawodników a nawet skompletowanie całych drużyn jednej narodowości.  

Co więcej - jeśli w czasie trwania promocji uda Ci się zebrać wszystkich 64 piłkarzy, to otrzymasz gwarantowaną nagrodę w wysokości 100,000 dolarów! Żeby ułatwić zabawę, pierwszy zawodnik to tylko 5 punktów Party Points. Każdego dnia można zdobyć maksymalnie 100 zawodników. Listę zdobytych zawodników znajdziesz po zalogowaniu na swoje konto Party Poker.

Więcej informacji o promocji Party Poker znajdziesz na stronie głównej, pod zakładką Promocje.

 

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

partypoker