Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Wygraj pakiety na WSOP Side Event
2012-05-19

wsopHey Poker - gospodarz tegorocznych finałów WSOP 2012 zaprasza do gry!  Kolejny już raz, Hey daje Ci możliwość zakwalifikowania się do ciekawych eventów prawie za darmo. Nie przegap jutrzejszego turnieju "$16,000 added" w którym do wygrania czekają 4 pakiety WSOP Side Event. Jest to druga i jednocześnie finałowa Super Niedziela WSOP na Hey Poker!

 

Więcej informacji

Nadszedł czas na powrót największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia pokerowego na świecie.

  1. Załóż konto na HeyPoker. Rejestracja z naszych linków uprawnia Cię do specjalnych promocji.
  2. Pobierz oprogramowanie pokera
  3. Znajdź turniej "$16,000 added"

 

Turniej rozpoczyna się o godzinie 19:00 CET
Wpisowe 10+1$
1 Rebuy, 1 Addon