Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Pokonaj Mistrza UO Paris!
2012-05-13

unibetChciałbyś zmierzyć się ze zwycięzcą Unibet Open Paris 2012? Teraz masz taką szansę! Kilka dni temu pokerowy świat obiegła wiadomość o wygranej polaka, Jarosława Barglika, w prestiżowym UO Paris. Jest to niewątpliwie wielki sukces polskiego gracza. Z tej okazji Unibet zorganizował turniej freeroll, w którym zagra sam JariF1! Skorzystaj z tej niebywałej okazji, a może 50E bounty za jego skalp wpadnie w Twoje ręce!

 

Pokonaj Mistrza UO Paris!

Nazwa turnieju: Pokonaj Mistrza UO Paris!
Data: 13 maja 20:00
Wpisowe: €0/Rebuy €0,50

Stack początkowy:
1500
Blindy: 8 minut
Późna rejestracja: 1 godz.

 

Nagrody

Bounty: €50 za wyeliminowanie JariF1
1. Bilet €275 do satelity finałowej do Unibet Open
2. Bilet €60 do satelity półfinałowej do Unibet Open
3 - 5. Bilet €12 do satelity do Unibet Open
6 - 20. Bilet €2,20 do satelity do Unibet Open

 

Wszystkie bilety maja 30 dni ważności od wystawienia, poza biletem do Sunday Final o wartości €255+20, który jest ważny przez 365 dni.

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy