Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Betsson - Freerolle dla Polaków
2012-05-01

betssonDarmowe turnieje w Betsson?  Niby nic nowego, ale z radością chciałbym zakomunikować, że powróciły Freerolle tylko dla Polaków! We krwi mamy rywalizację, a dodatkowego smaczku dodaje fakt gry tylko z naszymi rodakami. Trzy razy w tygodniu -  każdy wtorek, czwartek i niedziela, o godzinie 20:00. Każdy turniej to 355$ podzielone na 24 płatne miejsca. Graj i wygrywaj na platformie pokerowej Betsson!

 

Freerolle Betsson 355$

betsson

Nagrody w freerollach są tak zwaną "bonusową gotówką". Każdą wygraną należy spieniężyć poprzez uzbieranie odpowiedniej liczby punktów gracza. Na każdego wygranego dolara musisz zdobyć 4 punkty. Dla przykładu za wygrane 10$ trzeba zdobyć 40 punktów, aby móc dokonać wypłaty, lub przelać środki do innych produktów,