Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Kwietniowy wyścig, część II
2012-04-18

heypokerKwietniowe promocje i bonusy w HeyPoker! Jak co miesiąc, pokerroom organizuje wyścig pokerowy, na którego drugą część serdecznie zapraszam. Łącznie 50 nagród pieniężnych i 60,000$ dodane do puli nagród! W poniedziałek, 16 kwietnia rozpoczęła się druga część tego wyścigu. Tradycyjnie, możliwe jest łączenie promocji z ofertami od depozytu i cashback w HeyPoker!

 

Więcej informacji

  1. Załóż konto na HeyPoker. Rejestracja z naszych linków uprawnia Cię do specjalnych promocji.
  2. Zbieraj punkty rake, grając w turniejach i na stolikach cash.
  3. Śledź aktualne tabele rankingowe obu wyścigów.

Tabele aktualnych liderów, więcej informacji oraz główny regulamin znajdziesz na głównej stronie HeyPoker, lub dokładnie pod tym adresem

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker