Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PartyPoker - Wygraj bilet na WSOP
2012-04-12

partypokerGra w najbardziej znanym i największym wydarzeniu pokerowym na świecie nie musi być związana z ogromnymi wydatkami. Party Poker daje Ci szansę wygrania takiego pakietu wartego 14,000$ kompletnie za darmo! Wszystko zaczyna się od rozgrywanych codziennie freerolli "WSOP Freeroll", poprzez satelitki na różnych stopniach a na wielkim finale "WSOP Satellite" kończąc!

 

Pakiet WSOP 2012

  • Buy-in do Turnieju Głównego o wartości 10.000$
  • 2.000$ do dowolnego rozporządzenia
  • Zakwaterowanie w hotelu w Las Vegas na 10 nocy

Czyli całkowicie za darmo możesz stać się szczęśliwym posiadaczem pakietu wartego 14,000$ i wylecieć na swoją przygodę życia w Las Vegas! Pamiętaj, satelity kwalifikacyjne trwają do 17 czerwca 2012 roku.

 

Struktura turniejów kwalifikacyjnych

1. WSOP Freeroll

25 najlepszych graczy uzyska wstęp do turnieju $2 WSOP Sub Qualifier Speed Rebuy

2. WSOP Sub Qualifier Speed Rebuy lub WSOP Sub Qualifier Speed

Na każde 80 USD w puli nagród przyznawane jest miejsce w następnym turnieju WSOP Satellite Qualifier(BI 2$ i 4$) lub 1 na 10 graczy uzyska wstęp do następnego turnieju WSOP Satellite Qualifier (BI 9$)

3. WSOP Satellite Qualifier

1 na 10 graczy uzyska wstęp do następnego turnieju WSOP Satellite (BI 75$+5$)

4. WSOP Satellite

1 na 20 graczy wygra warty 14.000 USD pakiet WSOP 2012 (BI 700$+50$)

 

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

partypoker