Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokerkings.pl - Kwietniowy boom nagród!
2012-04-07

pokerkingsWiosna przynosi nowe, radosne informacje dla czytelników rakebackkings.pl oraz forumowiczów pokerkings.pl. Miesiąc rozpoczął się od dwóch mega wypasionych freerolli z łączną pulą 800$, ale nie spoczywamy na laurach! Rusza 5 całkowicie nowych akcji związanych z nagradzaniem waszej aktywności, a w nich 250$ czekające do rozdania oraz stały dostęp do haseł naszych cyklicznych freerolli! Rozwijaj swoje umiejętności i wygrywaj!

 

1. Hasła do naszych turniejów

Dotychczas większość z nich dostępna była wyłącznie dla naszych najbardziej zaufanych graczy oraz osób, które rejestrowały konta z naszych bannerów oraz wyrabiały punkty rake.

Teraz to się zmieni. Wystarczy, że będziesz aktywny w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie turnieju i napiszesz co najmniej 10 wartościowych postów(sprawdzane przez moderatorów), a hasło będzie Twoje!
Szczegóły tutaj

 

2. Artykuły pokerowe

Ciągły rozwój to nieodłączne zajęcie każdego pokerzysty pnącego się po szczeblach stawek. Masz lekką rękę do pisania? Sprawia Ci to przyjemność? Świetnie! Dodatkowo włączysz się do gry o 50$.
Szczegóły tutaj

 

3. Analizy rozdań

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że uczymy się na błędach, całe życie. Analiza rozdań swoich oraz innych graczy pozwala nam wyłapać leaki i poczynić działania kierunku ich usunięcia. Jesteś dobrym strategiem i znasz się na tajnikach gry w pokera? Udzielaj się, pomagaj innym a 100$ może być Twoje!
Szczegóły tutaj

 

4. Blog pokerzysty

Jeśli nie lubisz brać udziału w wyścigach szczurów, ale cenisz sobie cykliczne przelewanie swoich przemyśleń oraz opowieści w treść? Docenimy także Ciebie! Pisanie ciekawych tekstów oraz zachęcenie innych do dyskusji nie jest bułką z masłem. Lecz jeśli Ci się to uda - 50$ na koniec miesiąca będzie Twoje!
Szczegóły tutaj

 

5. Rozmowny pokerzysta

Bycie gadułą czasem przysparza problemów. Nie jesteśmy mainstramowi! Twój wrodzony dar może być dla Ciebie sposobem na zgarnięcie gotówki! Udzielaj się aktywnie w dziale z blogami, a jeśli tylko nie zbanujemy Cię za spam, to otrzymasz nagrodę!
Szczegóły tutaj