Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

HeyPoker - Ranking Liderów SnG 2000$
2012-03-28

heypokerHey Poker poszerza swoją ofertę promocyjną o nowy bonus, o którym dowiecie się wkrótce ze strony głównej Hey. Możemy jedynie powiedzieć, że będzie to nowa liga turniejów Sit'N Go z pulą opiewającą na 2,000$. Od 31 marca do 14 kwietnia, 500 graczy powalczy o najwyższe lokaty w rankingu. Tymczasem Hey oferuje promocję, w której czeka na was token turniejowy SnG o wartości 11$ w Hey Poker!

Więcej informacji

  1. Załóż konto na HeyPoker. Rejestracja z naszych linków uprawnia Cię do specjalnych promocji.
  2. Dokonaj depozytu w kwocie $100 lub wyższej
  3. Wyślij e-mail na adres: support@heypoker.com z "Sit Win and Go" i Twoją nazwą użytkownika w temacie wiadomości
  4. Token zostanie dopisany w ciągu 24h od wysłania wiadomości

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK