Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

ChilliPoker&Poker770 - Poker roomy łączą siły!
2012-03-06

poker7701 marca 2012r właściciel Poker770, Bally Technologies, wykupiło udziały wzrastającej marki na rynku hazardu online - Chilli Poker. Wszystko po to aby oferować swoim graczom najlepsze możliwe bonusy pokerowe, przejrzyste i stabilne oprogramowanie pokerowe oraz szybką, rzetelną i miłą obsługę 24/7. Weź udział w freerollach wartych 50,000$ a także stań przed szansą na zostanie dwunastym zawodnikiem drużyny Poker770!

 

Więcej informacji

  • W pełni nowe lobby pokerowe ze zmienionymi grafkami, ulepszoną funkcjonalnością,  paskiem statystyk oraz wiele więcej
  • Miesięczna gwaratowan pula Regular Mtts o wartości ponad 500 tys$
  • Specjalnie przygotowany program Team 770 w którym każdy gracz będzie mógł zostać dwunastym zawodnikiem zespołu Poker770
  • $50,000 we freerollach co miesiąc
  • WSOP Pro Team Challenge w którym gracze mogą rywalizować między sobą o wyjazd do Las Vegas i reprezentowanie Poker770 na WSOP!
  • Nowy klub VIP Poker770 
  • Ekskluzywna seria turniejów MegaPokerSeries Live z wieloma ekscytującymi lokalizacjami

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego
portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.

poker770