Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

bwin - Wygraj pakiet na WPT Cannes!
2012-03-06

bwinPoczuj się jak gwiazda stąpając po czerwonym dywanie gwiazd w Cannes! bwin zaprasza na turniej z serii World Poker Tour National, który zawita w francuskim Cannes! Weź udział w codziennych turniejach 'WPT Qualifiers' za jedyne $2,20, w których będziesz mógł wygrać wejściówkę do turnieju finałowego 'WPT Qualifiers $320' rozgrywanego trzy razy w tygodniu na platformie bwin! Każdy finał to jeden pakiet dodany!

 

 

Co zawiera pakiet?

  • 2.250$ - wpisowe na Main Event
  • 850$ na zakwaterowanie i imprezy towarzyszące
  • 900$ na podróż oraz wydatki na miejscu
  • Daty podróży: 29.05. - 03.06.2012

 

Jak zagrać?

bwin

 

 

 

 

Regulamin oferty:
- Zwycięzcy pakietów na WPT National Cannes muszą mieć ukończone 18 lat.
- Gracz jest odpowiedzialny za poprawność danych zapisanych na jego koncie. Dane te mogą zostać zweryfikowane.
- Gracze wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celu rejestracyjnym, administracyjnym oraz promocyjnym.
- Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie zasad ustalonych przez organizatora, zwłaszcza w zakresie stroju oraz zachowania.
- Użytkownicy są odpowiedzialni za opodatkowanie wygranych zgodnie z obowiązującym prawem oraz jurysdykcją.
- Wygrane nie mogą zostać wypłacone w gotówce, ani przekazane na rzecz osób trzecich. W turnieju udział może wziąć jedynie użytkownik, który się zakwalifikował. Korzystanie z kilku kont podczas kwalifikacji jest niedozwolone.
- Czas trwania oraz zasady promocji mogą ulec zmianie. Promocja może zostać odwołana bez podania przyczyn. Dochodzenie praw na drodze sądowej jest wykluczone.
- We wszystkich pozostałych aspektach obowiązują Ogólne warunki handlowe bwin.
- Na konto użytkownika zostanie przekazana kwota 900$, która powinna zostać przeznaczona na opłacenie podróży oraz na drobne wydatki na miejscu.
- Ta promocja obowiązuje do: 06.05.2012.
- Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012
- Strona promocji https://poker.bwin.com/pl/public.aspx?aid=45751