Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

HeyPoker - Wygraj wejściówkę na HESOP Wiedeń
2012-02-23

heypokerMega okazja na zdobycie wejściówki Hey Series of Poker w Wiedniu! Specjalnie dla czytelików portalu rakebackkings.pl i pokerkings.pl przygotowana została mini liga HESOP, w której do wygrania mamy wejściówkę do turnieju głównego podczas HESOP Wiedeń! Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja na zdobycie przepustki za darmo. Spiesz się, pierwszy turniej z cyklu ligowego już dziś godzinie 21:00 na platformie Hey Poker!Informacje szczegółowe

Mini liga HESOP przeznaczona jest wyłącznie dla czytelników portalu rakebackkings.pl oraz użytkowników forum pokerkings.pl. Aby móc walczyć w naszej lidze o darmową wejściówkę na HESOP Wiedeń, wymagane jest jedynie posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów promocyjnych. Tak, to takie proste!

 

Harmonogram

Cztery kolejne czwartki o godzinie 21:00 na platformie Hey Poker

23/02/2012 21:00 freeroll
01/03/2012 21:00 freeroll
08/03/2012 21:00 freeroll
15/03/2012 21:00 freeroll

 

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK