Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokerkings.pl - Ostatkowe turnieje z pulą $800
2012-02-19

pokerkings.plNiektórzy mają Tłusty Czwartek, a my mamy Pokerową Tłustą Niedzielę z Pokerstars oraz WPT Poker! W przedostatnią niedzielę lutego, serdecznie zapraszamy na dwa wyjątkowe turnieje freeroll, zorganizowane tylko dla czytelników portalu rakebackkings.pl oraz forumowiczów pokerkings.pl. Oba turnieje rozpoczynają się o godzinie 21:00 i będzie w nich można za darmo wygrać kolejno 300$ na  Pokerstars i 500$ na WPT Poker!

 

 

Więcej informacji

Jest to chyba najlepsza możliwa okazja na założenie kont w tych poker roomach oraz zagrania w naszych turniejach! Nie musisz nic wpłacać, wystarczy, że zarejestrujesz się z linków partnerskich.

 

Szczegółowe informacje:

 

 

 

Nasz banner do rejestracji, pozwalający brać udział naszych akcjach na PartyPoker/WPT:

Osoby które nie widzą bannera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK