Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Poker770 - Walentynkowy bonus
2012-02-13

poker770Noworoczna promocja Poker770! Tegoroczne walentynki zapowiadają się niezwykle ciekawie. Aby okazać ogromną miłość do pokera, firma przygotowała specjalną promocję z serii "Cash Mashine". Wystarczy, że 14 lutego dokonasz depozytu i ugrasz przynajmniej 20 punktów. To wszystko! Darmowe 20$ zostanie dopisane do wazego konta w max 24h. Świętuj walentynki z Poker770!

 

Jak odebrać bonus?

Spiesz się - promocja jest aktywna tylko 14 lutego 2012r!  Jedyne co musisz zrobić to dokonać minimalnego depozytu w Poker770, ugrać przynajmniej 20pkt pokerowych a następnie przesłać email na adres promotions@poker770.co.uk podając w temacie "Cash Machine". Po max 24godzinach otrzymasz swój bonus w wysokości 20$.


Więcej informacji pod tym adresem

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.

poker770