Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

HeyPoker - HESOP Wiedeń
2012-02-08

heypokerHey Series of Poker w Wiedniu! Turnieje z cyklu HESOP organizowane przez HeyPoker cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy całej Europy. Przyciąga ich tam świetna, turniejowa atmosfera oraz profesjonalna organizacja. Pierwszy event z serii 2012 rozegray zostanie w kasynie Monesino, w stolicy Austri. Weź udział w kwalifikacjach i zgarnij pakiet wart 550$. To wszystko na platformie HeyPoker!

 

Jak się zakwalifikować?

Jest kilka możliwości na zakwalifikowanie się do turnieju głównego HESOP Wiedeń. Jedną z nich jest zagranie w satelitach kwalifikacyjnych, do których buy-in wynosi jedyne 3.30$. Możesz również zagrać w jednym z niedzielnych finałów, do których wpisowe wynosi 30+3$.

Więcej informacji tutaj

heypoker