Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Chilipoker - Rusza kolejna seria Deep Stack Open!
2012-01-30

chilipokerPowraca Chilipoker Deep Stack Open! Po niezwykle udanej serii DSO 2011, w której udział wzięło ponad 3000 graczy z całej Europy, wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja, która jest już trzecią z rzędu. W tym roku DSO będzie mieć jeszcze więcej graczy, bardziej egotyczne eventy oraz masę nowych promocji! Weź udział w satelitach do  DSO Cannes, które trwać będzie od 15-18 marca! Wygraj pakiet na platformie Chilipoker!

 

Więcej informacji o DSO 2012

DSO Cannes jest pierwszym turniejem w tegorocznej serii Chilipoker Deep Stack Open. Dzień 1A przypada na czwartek, 15 marca i wystartuje o godzinie 12 w Casino Barrière Cannes Croisette. W zeszłym roku na turnieju w Cannes pojawiło się ponad 500 osób, a liczba tegorocznych uczestników przewidywana jest na jeszcze wyższą!

 

Satelity do DSO Cannes

Bezpośredni buy-in kosztuje €550 / $750, jednak uruchomione zostały satelity, w których w każdy czwartek lutego do wygrania czeka pełen pakiet na DSO Cannes! Do tego turnieju "Package DSO Cannes" można dostać się na dwa sposoby: bezpośredni buy-in za €80+€8, €40 R/A lub satelity rozgrywane co wtorek o godzinie 20:00, z buy-in €10+€1 R/A. Wybór należy do Ciebie.

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

Play at Chilipoker!