Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Co dalej z RakebackKings?
2017-11-15

Redakcja portalu RakebackKings serdecznie zaprasza Was do regularnego sprawdzania naszej strony. Na chwilę obecną, z powodu zmiany prawa hazardowego w Polsce, przestajemy publikować newsy, ale nie zawieszamy działalności. Nasi redaktorzy stale będą śledzić dla Was sytuację prawną w Polsce i jak tylko ruszy Lotto poker lub zmieni się prawo w Polsce, to wrócimy do regularnego publikowania informacji o najlepszych promocjach pokerowych w Internecie!

UWAGA - WAŻNE!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.