Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Gdzie grać w pokera na żywo?
2017-11-15

Polska leży w Unii Europejskiej, a dzięki sieciom szybkich dróg nie ma problemu znaleźć się w kilka godzin w Berlinie, w Londynie, w Pradze, a nawet na Malcie. Dlaczego wymieniamy właśnie te miasta? Bo w każdym z nich możecie zagrać w pokera na żywo w kasynach. Nie dosyć, że gra na żywo jest ciekawsza od gry w Internecie, to jest też łatwiejsza, bo w turystycznych miejscach przy stołach spotkacie wielu graczy weekendowych, często trochę podpitych. Nic tylko wygrywć od nich gotówkę. W pełni legalnie!

UWAGA - WAŻNE!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.