Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Lotto poker!
2017-11-15

Ministerstwo Finansów nie zakazało pokera w Internecie całkowicie w Polsce. Dzięki ustawie jeden podmiot będzie mógł legalnie organizować gry pokerowe w Internecie w Polsce. Mowa o Lotto. Na razie nie wiadomo kiedy Lotto poker zadebiutuje na rynku. Na pewno jest to melodia przyszłości, ale z naszych informacji wynika, że niedalekiej przyszłości. Co to oznacza? Prawdopodobnie jużw 2018 roku zagramy w poekra w Internecie w Polsce w pełni legalnie. A Lotto to też gwarancja słabych rywali.

 

UWAGA - WAŻNE!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.