Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Jak grać w pokera w Polsce?
2017-11-15

Internetowe pokerroomy zostały w Polsce zakazane od tego roku, a więc nie oferują już swoich usług na naszym terenie. Część firm po prostu wyszła z Polski zamykając możliwość logowania oraz rejestracji. Druga część firm ciągle pozwala grać Polakom, ale Ci robią to na swoją odpowiedzialność. Ze swojej strony radzimy wstrzymać się z grą w pokera w Internecie aż pojawią się podmioty legalnie oferujące grę w pokera przez komputer. Pierwszym z nich ma być Lotto poker.

UWAGA - WAŻNE!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.