Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Uwaga zmiany w Polsce!
2017-11-15

Politycy w Polsce prześcigają się w tworzeniu głupszych ustaw. Kiedy wydawało się, że ustawy hazardowej przygotowanej przez Platformę Obywatelską nic nie przebije, to... Prawo i Sprawiedliwość przygotowało jej gorszą wersję. W efekcie po wprowadzeniu w życie ustawy hazardowej 2017 gra w pokera w Internecie w Polsce jest zabroniona i podlega karze grzywny. W przyszłości poker w Internecie będzie organizowany przez Lotto, a więc panstwowego monopoliste. Pozostaje nam czekać.

UWAGA - WAŻNE!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.