Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet Open Bukareszt 2017!
2017-10-18

Kolejny przystanek najbardziej popularnego cyklu turniejów na żywo w Europie odbędzie się już w dniach 30 listopada - 4 grudnia 2017 roku. Unibet Open Poker Tour tym razem zawita do pięknego Bukaresztu. Gracze zostaną zakwaterowani w luksusowym hotuelu Marriott i będą traktowani ze znaną w środowisku gościnnością Unibet poker. Między innymi otrzymają darmowe drinki powitalne, wezmą udział w imprezie pokerowej oraz otrzymają możliwość skorzystania z rozrywek okołopokerowych.

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.