Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Specjalne misje w Unibet poker w październiku!
2017-10-11

W październiku Unibet poker zaprasza Was do wykonywania swoich misji pokerowych, za które otrzymacie wspaniałe nagrody! O co chodzi? Po prostu wykonuj misje, a następnie zdobywaj punkty bonusowe i darmowe spiny od Unibet! W październiku możesz zdobyć darmowe spiny gotówkowe i punkty bonusowe wymieniane na nagrody pieniężne. Aby je otrzymać, musisz jedynie ukończyć kilka prostych misji pokerowych w różnych rozgrywkach! Spróbujesz?

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.