Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Bonus powitalny w Expekt poker!
2017-10-09

Jeżeli jeszcze nie macie konta w Expekt poker, to polecamy skorzystać z ich promocji powitalnej. Ucziciwie oceniając, na chwile obecną, jest to jedna z lepszych promocji powitalnych w internecie. Zakładając konto w Expekt poker otrzymacie: 10 EUR bez depozytu na przetestowanie gier Expekt poker (5 EUR token oraz pięć razy 1 EUR token), 200% bonus do kwoty 1500 EUR, bilet do turnieju 10000 EUR oraz 20 punktów Expekt!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.