Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nowa promocja w Unibet poker!
2017-10-01

Nadszedł październik, a to oznacza, że Unibet poker ujawnił swoje najnowsze promocje! W tym miesiącu co tydzień na graczy Unibet poker czekają inne nagrody. Z każdym kolejnym dniem trwania promocji będą one stawały się coraz większe. Brzmi ciekawie? W pierwszym tygodniu można wygrać 50 punktów bonusowych, w drugim bilet 4 EURO, w trzecim bilet 10 EURO, a w czwartym bilet 25 EURO! Wymagania do zdobycia nagród są naprawdę niewielkie! Sprawdź sam.

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.