Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Poker Fever Series
2017-09-25

Betclic to lider gry w pokera online, ale jeżeli macie ochotę spróbować swoich sił na żywo, to koniecznie musicie się wybrać na turniej z cyklu Poker Fever. A już niedługo odbędą się dwie okazje do tego! Najpierw na przełomie września i października, odbędzie się Poker Fever Cup z niskim wpisowym i ogromną pulą gwaratowaną. Gdzie? Oczywiście w Go4Games Casino w Ołomuńcu! A jeżeli tego Wam mało, to pod koniec listopada odbędzie siętam główny turniej: Poker Fever Series.

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.