Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Trzy sposoby grania w Unibet poker
2017-09-13

Nastały takie czasy, że w pokera możemy grać na różne sposoby. Dlatego ważne jest, aby pokerroom oferował ich jak najwięcej. Tak właśnie stara sięrobić Unibet, u którego możemy grać w pokera korzystając z programu pokerowego, przeglądarki lub aplikacji mobilnej! Jeżeli często grasz w domu, to po prostu Pobierz soft do Pokera Unibet. Zdarza Ci się podróżować? Graj w swoje ulubione gry gdziekolwiek z naszą aplikacją Unibet na iOSa i tablet z Androidem. Zmieniasz miejsca pracy? Uruchom pokera Unibet bez potrzeby pobierania!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.