Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Expekt prezentuje: Twister poker!
2017-09-03

Macie ostatnio mniej czasu na grę w pokera? W takim razie zdecydowanie polecamy Wam skorzystać z możliwości zagrania w Twister poker, którą oferuje Expekt poker. To specjalny rodzaj turniejów jednostolikowych, w których gracie o losową pulę nagród z dwoma rywalami. Turnieje są szybkie, a nagrody ogromne! Na przykład grając za $5 możecie wygrać nawet $5000 (minimlanie wygracie $10). Sprawdźcie ten rodzaj rozgrywki w Expekt poker już dzisiaj.

 

W Expekt każdy nowy użytkownik może liczyć na 200% bonusu powitalnego oraz aż 10 euro za darmo. To bardzo ciekawy i jeden z najlepszych bonus na rynku - sprawdź sam!