Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Zbliża się Unibet Open Praga!
2012-01-24

unibetUnibet Open tuż tuż! Pierwszy turniej z serii tegorocznych rozgrywek rozegra się w stolicy naszych południowych sąsiadów - w malowniczej Pradze. Wszelkie turnieje pokerowe w tym karaju są bardzo popularne wśród polaków, za sprawą bardzo dużych możliwości lokomocyjnych. Cały czas możesz wziąć udział w satelitach dostępnych na platformie Unibet, w których do wygrania czekają pakiety na UO Praga warte 2500E!

 

Jak zapisać się do satelit?

Unibet Open w Pradze trwać będzie od 16 do 19 lutego. Aby znaleźć satelity do tego turnieju musisz:

- Zaloguj się do oprogramowania pokerowego Unibet
- Kliknij na "Tournaments"
- Następnie zaznacz opcję "Special"
- Zobaczysz tam wszystkie dostępne turnieje specjalne, w tym satelity do Unibet Open

 

Więcej informacji na temat Unibet Open znajdziesz na oficjalnej stronie cyklu: www.unibetopen.com