Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Graj w Bounty Badlands o część puli o wartości 6 000 €
2017-08-19

Przypominamy o sierpniowej promocji Unibet poker. Zasady są niezwykle proste. Po prostu pnij się w rankingach, zdobywając nagrody w turniejach bounty. W tym miesiącu Unibet przygotował ligę MTT specjalnie dla turniejów bounty. Po prostu graj w turnieje wielostołowe zawierające w nazwie „bounty”, aby zdobyć punkty i nagrodę z puli o wartości 6 000 € w gotówce. Punkty zdobywa się za każdym razem, gdy wyeliminujesz innego gracza z dowolnego turnieju „bounty”.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.