Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet Open Las Vegas!
2017-08-05

Tak to prawda - kolejna edycja prestiżowego turnieju Unibet Open odbędzie się w Las Vegas. Chcecie odwiedzić światową stolicę pokera? W Unibet poker można wygrać pakiety na ten turniej (już od 0,01$!). Każdy pakiet o wartości €3000 obejmuje: wpisowe: $1020 + $80; 4-dniowy pobyt w niesamowitym hotelu Wynn, śniadania i obiady; powitalne drinki i wstęp na legendarną imprezę graczy Unibet, wydatki związane z podróżą. Zagrasz z nami?

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.