Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Premie w Expekt Poker - wielkie korzyści dla wszystkich!
2017-07-31

Znacie program Premii w Poker Expekt, któru oferuje każdemu z Was wspaniałe korzyści? Jeżeli nie masz jeszcze konta w Expekt Poker, to zdecydowanie warto je założyć i skorzystać z tego programu, bo w Expekt dbają o satysfakcję graczy pokera. Wprowadzona promocja Premii Pokera pozwala zarabiać gotówkę podczas gry, a także odblokować ekskluzywne turnieje pokera, w których możesz wygrać pieniądze jak i wstęp do kolejnych turniejów!

 

W Expekt każdy nowy użytkownik może liczyć na 200% bonusu powitalnego oraz aż 10 euro za darmo. To bardzo ciekawy i jeden z najlepszych bonus na rynku - sprawdź sam!