Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wakacyjny wyścig z pulą €100 000
2017-07-11

W te wakacje, Unibet poker, zaprasza na rewelacyjny wyścig pokerowy z gigantyczną pulą nagród! Weź udział w lipcowo-sierpniowym wyścigu na obejrzane flopy o wysokich stawkach na Unibet poker. Można wygrać nawet pobyt dla dwojga w ośrodku wellness w Wietnamie lub część puli z €100 000. Oprócz tego możesz wygrać żetony na start w wyjątkowym turnieju o wysokie stawki z pulą GTD w wysokości €10 000. Zagrasz z nami na Unibet poker w te wakacje?

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.