Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Rakeback w Sekabet poker
2017-07-08

Grywacie na Sekabet poker? Pewnie tak, bo w obecnej chwili to najlepsze miejsce do gry. Dlaczego? Po pierwsze ciągle mogą się tam rejestrować i grać Polacy. Po drugie na tym sofcie można spotkać i ograć wielu słabych graczy, którzy zawędrowali tam z zakładów. Wreszcie, Sekabet poker oferuje każdemu z Was rakeback 30% bez dodatkowych warunków. Po prostu trzeba grać i codziennie 30% wróci do Was. Trzeba się jednak zgłosić do promocji jeden raz na początku. 

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.