Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Event #62: $50,000 Poker Players Championship rozpoczyna się dzisiaj!
2017-07-02

To już dzisiaj wieczorem! Jeden z najbardziej oczekiwanych turniejów podczas 2017 World Series of Poker rozpocznie się dzisiaj wieczorem. Mowa oczywiście o Event #62: $50,000 Poker Players Championship, który rusza dzisiaj wieczorem (15:00 amerykańskiego czasu). Wiele z największych nazwisk pokerowych uważa to za główne wydarzenie, ponieważ wygranie w tym formacie przeciwko najlepszym na świecie jest tym, co wielu uważa za najtrudniejsze wyzwanie podczas tegorocznego WSOP. Kto wygra?

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł wygrać wyjazd na WSOP z Unibet za darmo!