Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50 EUR za darmo i puchar!
2017-06-26

Chcielibyście postawić na półce prawdziwy puchar z Waszym nickiem pokerowym? A może marzy Wam się turniej pokerowy, freeroll, w którym łatwo wygrać gotówkę? Oba życzenia mogą się spełnić już w środę! Jak? Wystarczy zagrać w naszym turnieju na Sekabet poker. Do puli dodajemy Wam aż 50 EUR. Wpisowego nie ma. Natomiast w klasyfikacji generalnej do wygrania jest puchar! O której gramy? O godzinie 21:00!

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.