Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Event #42 10.000$ No-Limit Hold'em 6-Handed Championship
2017-06-22

Za nami pierwszy dzień turnieju 10.000$ No-Limit Hold'em 6-Handed Championship, który odbywa się podczas tegorocznego World Series of Poker. Do drugiego dnia awansowało 129 pokerzystów, w tym Polak - Bartłomiej Machoń! Miejmy nadzieję, że jutro poradzi sobie jak najlepiej. A jeżeli chcesz do niego dołączyć, to przypominamy, że w Unibet poker można wygrać wyjazd do Las Vegas! Czytaj więcej po szczegóły!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł wygrać wyjazd na WSOP z Unibet za darmo!