Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50 EUR freeroll!
2017-06-14

Niedawno informowaliśmy Was o naszej nowej lidze ppokerowej w Sekabet poker. Przypominamy, że skłąda się ona z trzech turniejów freeroll, a do każdego z nich dołożymy  aż 50 EUR. Pierwszy turniej odbędzie się już dzisiaj wieczorem, o godzinie 21:00! Koniecznie zajrzyjcie na nasze forum po hasło, bo są spore szanse na podreperowanie budżetu. Kolejny turniej już za tydzień, 21 czerwca. Dodatkowo czeka na Was też nagroda w klasyfikacji generalnej!

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.