Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Dziś wielki turniej w Unibet poker!
2017-06-11

W marcu 2014 roku Unibet poker uruchomił nową platformę pokerową. Teraz, po rozegraniu na niej ogromnej liczby pół miliarda rozdań, organizuje na niej wyjątkowy turniej. Wpisowe to tylko 100 EUR, a nagrody gwarantowane wynoszą ponad 50 000 EUR. Ponadto trzech najlepszych graczy odbierze też wycieczkę do światowej stolicy hazardu –  Las Vegas – o wartości €3 000. To wszystko rozpocznie się już dzisiaj, o godzinie 19:00. Zagrasz z nami?

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.